Coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek w agroturystyce, z dala od tłumów i hałasu

W takich miejscach można zrelaksować się i spędzić czas na łonie natury, obcując z końmi, spływając po rzece kajakami czy łowiąc ryby na spining. Urlop w Borach Tucholskich z pewnością będzie należał do udanych, zwłaszcza że ta lokalizacja oferuje wiele atrakcji. Tutaj nie będziesz się nudzić, a do tego aktywnie spędzisz wolny czas na powietrzu.

Świeże powietrze – najlepsze lekarstwo

W samym centrum Zalewu Koronowskiego mieści się pensjonat agroturystyczny Rybakówka – jeden z najpiękniejszych obiektów oferujących tanie i komfortowe noclegi. Bory Tucholskie to miejsce sprzyjające odpoczynkowi. Ze względu na bliskość terenów zielonych można łatwo zrelaksować się i nabrać sił witalnych. Obcowanie z przyrodą może być sposobem na oderwanie myśli od problemów, zgiełku dużego miasta, a przy okazji stwarza możliwość pooddychania świeżym powietrzem, co jest szczególnie istotne dla alergików i osób zmagających się z problemami dróg oddechowych.

Noclegi w Borach Tucholskich i atrakcje

Pokoje przeznaczone na noclegi w Borach Tucholskich to komfortowe pomieszczenia z osobną łazienką i widokiem na Jezioro Koronowskie – czystą wodę, po której można przepływać jachtem żaglowym czy stateczkiem motorowym. Pensjonat nie tylko oferuje wygodne zakwaterowanie, ale również atrakcje, jakimi są wycieczki nordic walking, wędrówki piesze i rowerowe, paintball dla grup zorganizowanych czy polowania, a to tylko jedne z wielu możliwości spędzania wolnego czasu w centrum Zalewu Koronowskiego.

Więcej niż wypoczynek

Wynajem noclegów w Borach Tucholskich jest gwarancją udanego wypoczynku, zarówno indywidualnego, całej rodziny, jak i zorganizowanych grup. Oferujemy apartamenty od 1- do 4-osobowych z wygodnymi łóżkami i telewizorem, a każde z pomieszczeń utrzymane jest w stylu łączącym klasykę z nowoczesnością. W Rybakówce znajduje się również sala konferencyjna, dlatego noclegi w Borach Tucholskich sprzyjają również organizacji różnego rodzaju konferencji służbowych, gdzie po obowiązkach przychodzi również czas na relaks nad Zalewem lub spływy kajakowe po rzece. To wszystko sprawia, że Rybakówka staje się atrakcyjnym miejscem do organizacji różnego rodzaju wydarzeń i zjazdów.

www.drawno-cystersi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *