Podstawki pod kubek to świetna reklama

funkcje.aktualne-mapy.com.pl

Proponujemy ludziom szklanki? A może naszą działalnością jest produkcja różnego rodzaju zimnych napojów? Jeśli tak, to warto pomyśleć, w jaki sposób możemy się tutaj zaprezentować. Tak aby było ze smakiem, bez nadmiernego narzucania się, ale jednocześnie, żeby nie dało się obejść bez naszego gadżetu reklamowego i żeby praktycznie był on co chwilę wykorzystywany. Może się okazać, że w naszym przypadku idealnie sprawdzą się podstawki pod kubek.

Nie będzie śladów

Wszyscy dobrze wiedzą, że szklanki, zwłaszcza te z zimnymi napojami, pozostawiają na stole mało estetyczne ślady, które niejednokrotnie jest dość ciężko usunąć. Dlatego jeśli serwujemy zimne napoje, albo proponujemy szklanki do takich napojów, powinniśmy do nich dołączyć odpowiednie podstawki. Z jednej strony będą bardzo funkcjonalne, a więc będą co chwilę wykorzystywane.

Z drugie będą miały sporo miejsca na ciekawą grafikę, dzięki której będziemy mogli się w odpowiedni sposób zareklamować. Jednak trzeba się tutaj zastanowić, jaki typ podstawek chcemy oferować.

Z jakiego materiału mają być wykonane?

Przede wszystkim powinniśmy się zastanowić nad tym, z jakiego tworzywa powinny być wykonane nasze podkładki.

Możemy zdecydować się na grubą tekturę, jednak po pewnym czasie z pewnością zacznie się ona marszczyć i niszczyć od mokrej szklanki, a tego z pewnością byśmy nie chcieli. Dlatego właśnie warto się zdecydować na takie podstawki drewniane. Z jednej strony będziemy mogli je ozdobić w ciekawy sposób, z drugiej będą bardzo wytrzymałe, a do tego jeszcze będą prezentowały się bardzo elegancko.

Zwłaszcza jeśli dołączony będzie do nich pojemniczek, w którym będą mogły być trzymane wszystkie razem, a on będzie ozdobiony naszym logo. Takie podkładki to fajna sprawa, sporo osób z nich korzysta, a jeśli będą się one prezentowały naprawdę wspaniale, to może się okazać, że zaczną po nie sięgać nawet takie osoby, które do tej pory tego nie robiły. Dlatego też warto zobaczyć, jaką ofertę wybrać, aby była jak najlepsza i pasowała do naszej firmy.

Etykiety na słoiki - https://booklet.pl/ - Booklet - producent etykiet i naklejek akcesoria wystawiennicze